CERESIT CL-82 стрічка Гідроізоляційна хімічно стійка (10 м)
Гідроізолююча стрічка Ultratape призначена для створення водонепроникних деформаційних швів та герметизації примикань будівельних конструкцій. Її використовують для з'єднання гідроізоляційних шарів у місцях їхнього стикування, таких як деформаційні шви або примикання.
Ultratape підходить для використання як всередині, так і зовні приміщень. Вона може укладатися на стіни та підлоги в житлових і промислових будівлях, що робить її ефективною для обробки терас, балконів, приміщень з підвищеною вологістю, комерційних кухонь, плавальних басейнів, лабораторій та приміщень підприємств харчової промисловості.
На зворотному боці стрічки Ultratape є антиадгезійна смужка, яка перешкоджає її прилипанню до гідроізоляційного матеріалу та забезпечує акустичну ізоляцію.
Властивості та склад Ultratape
- хімічна стійкість
- водонепроникність
- високоеластичність
- стійкість до старіння
Стрічка складається з трьох шарів; внутрішній шар виготовлений з поліетилену, покритого з обох сторін поліпропіленовим нетканим матеріалом.
- Температура використання: від +5 до +35 °C
- Температура експлуатації: від -30 до +90 °C
Купити Ultratape в Києві
CERESIT CL-82 хімічно стійка гідроізоляційна стрічка, 10 м, а також супутні матеріали з категорії "Стрічка" в Києві ви зможете купити на Гігабуд. На сайті у наявності великий асортимент групи товарів "Стрічка", які ви зможете придбати як у роздріб, так і оптом. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.
Додатково Інтернет-магазин Гігабуд надає послуги вантажників та транспортування по Києву та Київській області! Купити Ultratape – це швидко і зручно!