PlasmaTec Monolith Special ЦЛ-11 Плазмові електроди 3 мм (1 кг)
Електроди PlasmaTec Monolith Special Плазма мають відмінні механічні властивості наплавленого металу і підвищену корозійну стійкість в агресивних середовищах при температурах до 450°C. Відзначені високі зварювально-технологічні властивості, мале розбризкування, практично самовідокремлення шлакової кірки та формування шва з плавним переходом до основного металу.
Електроди ЦЛ-11 Плазма в Києві
Електроди ЦЛ-11 Плазма з рутиловим покриттям призначені для зварювання стійких аустенітних корозійностійких сталей, які працюють в агресивних середовищах при температурі до 450°C. Застосовуються для зварювання ємностей, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів, деталей обладнання харчової та нафтохімічної промисловості, в енергетичному машинобудуванні, енергетиці. Зварювання необхідно виконувати короткою дугою без поперечних коливань.
Застосовуються під час зварювання у всіх просторових положеннях на постійному струмі зворотної полярності та змінним струмом від трансформатора з напругою холостого ходу не менше 50 В. Рекомендується зварювати в нижньому положенні на середніх струмах. При нормальних умовах зберігання не вимагають прокалювання перед зварюванням. У разі зволоження прокалювання: 350-370°C протягом 60 хв, макс. 3 рази.
Технічні характеристики
- Тимчасовий опір, Н/мм²: ≥ 550.
- Відносне подовження, %: ≥ 25.
- Ударна в'язкість, Дж/см: ≥ 47.
- Мінімальна межа текучості, МПа: ≥ 350.
- Діаметр: 3 мм.
- Довжина: 350 мм.
- Сила зварювального струму: 45-110 А.
- Вага: 1 кг.
PlasmaTec Monolith Special ЦЛ-11 Плазмові електроди 3 мм (1 кг), а також супутні матеріали з категорії Зварювальні електроди в Києві, ви зможете купити на Гігабуд. На сайті у наявності великий асортимент групи товарів Зварювальні електроди, купити які ви зможете як у роздріб, так і оптом. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.
Додатково Інтернет-магазин Гігабуд надає послуги вантажників та транспортування по Києву та Київській області!