Валик Гепард 30x100 мм
Валик серії Гепард підходить для нанесення емульсійних, латексних, тиксотропних і силікатних фарб. Шубка виготовлена з поліакрилу чудової якості. Валик довжиною 100 мм, а діаметр дорівнює 30 мм. Цей змінний валик не має ручки в комплекті.
Опис та характеристики малярного валика «Гепард» 30х100 мм
- Довжина валика: 100 мм.
- Діаметр валика: 30 мм.
- Покриття валика: шубка з ворсом.
- Тип: для малярних робіт.
Як використовувати валик «Гепард» 30х100 мм у Києві
Для зручності фарбування валиком рекомендуємо використовувати його разом з ванночкою. Якщо ви плануєте фарбувати стелю, зручніше це робити при наявності телескопічної ручки.
- Якщо валик постачається в розібраному стані, одягніть ролик з шубкою на ручку валика і перевірте надійність її фіксації.
- Наберіть у ванночку фарбу, при необхідності, розведіть її до потрібної в'язкості.
- Занурте валик у ванночку, потім рівномірно розподіліть фарбу по його поверхні за допомогою спеціальної площадки, якою оснащена ємність для фарби.
- Використовуючи валик, нанесіть фарбу на поверхню легкими рухами вгору-вниз і в сторони.
- При виробленні фарби знову опустіть валик у ванночку, щоб нанести новий шар на поверхню.
Валик Гепард 30x100 мм для фарбування та обробки поверхонь, а також супутні матеріали з категорії Валик у Києві ви зможете купити на Гігабуд. На сайті представлений великий асортимент групи товарів, які можна придбати як у роздріб, так і оптом. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.
Додатково Інтернет-магазин Гігабуд надає послуги вантажників та транспортування по Києву та Київській області!