Меню
237.08 грн

МОМЕНТ Клей для пінопласту і мінеральної вати (армування) (25 кг)

Виробник: Момент
Код товару: 2498
Відгуки: (0)
В наявності
237.08 грн
Клей МОМЕНТ для пінопласту та вати, 25 кг

Суміш для армування та приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит призначена для приклеювання пінополістирольних та мінераловатних плит на вертикальні та горизонтальні поверхні, а також для створення захисних шарів, в тому числі армованих, лужностійкою склосіткою всередині та зовні будівель і споруд.

Характеристики продукту

  • Витрата води для приготування суміші: 4,75-5,25 л води на 25 кг сухої суміші
  • При використанні суміші: не менше 120 хвилин
  • Температура застосування суміші: від +5 °C до +30 °C
  • Температура експлуатації: від -50 °C до +70 °C
  • Міцність зчеплення (в повітряно-сухих умовах):
    • - З основою: 0,5 МПа
    • - З пінополістиролом: 0,08 МПа
    • - З мінеральною ватою: 0,015 МПа
  • Морозостійкість: не менше 50 циклів
  • Коефіцієнт водопоглинання: не більше 0,6 кг / (м² • рік0,5)
  • Паропроникність: не менше 0,1 мг / (м • год • Па)
  • Гранична міцність на стиснення, 28 днів: не менше 4 МПа
  • Витрата суміші для однієї технологічної операції: від 5,5 до 6,5 кг / м²

Склад та підготовка основи

Полімерциментна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками.

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед наклеюванням пінополістирольних та мінераловатних плит основу слід очистити від пилу, бруду, олійних плям і інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Усі ненадійні ділянки основи слід видалити і обробити відповідними місцями ґрунтовкою. Нерівні ділянки основи, шви цегляної кладки більше 10 мм, тріщини заповнити будівельною сумішшю універсальною або сумішшю для армування та приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит. Основи з високим водопоглинанням слід загрунтувати ґрунтовкою і витримати до її повного висихання.

Виконання робіт та монтаж у Києві

Суху суміш розвести чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) із розрахунку 0,19-0,21 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Потім суміш витримати протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати суміш можна протягом не менше 120 хвилин.

Приклеювання пінополістирольних плит залежить від стану конструкцій:

Смуговий - якщо поверхня має нерівності до 5 мм, суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви.

Маячковий - якщо поверхня має нерівності до 15 мм, суміш наносять на поверхню плити на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків з розрахунку 5-8 штук.

Приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит: суцільний - якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, суміш наносять по всій поверхні плити зубчастим шпателем. Після нанесення суміші плиту слід відразу встановити в проектне положення і притиснути. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині.

Влаштування захисного шару: суміш тонким шаром нанести на поверхню пінополістирольних і мінераловатних плит, потім укласти на неї армовану лужностійку сітку і вирівняти. На сітку нанести другий шар суміші.

Примітки

При використанні суміші для армування та приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит роботи слід виконувати при температурі від +5 °C до +30 °C. Усі зазначені вище рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%.

Клей МОМЕНТ для пінопласту та мінеральної вати, 25 кг, а також супутні матеріали з категорії Клей для пінопласту в Києві ви зможете купити на Гігабуд. На сайті у наявності великий асортимент групи товарів Клей для пінопласту, купити які ви зможете як у роздріб, так і оптом. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

Додатково Інтернет-магазин Гігабуд надає послуги вантажників та транспортування по Києву та Київській області!

Теги: Клей Момент для пінопласту

Загальна група
Тип
армований
Тип фактури
Гладка
Сезонність
Всесезонна
Тип готовності
Суха
Суміші за складом
Цементний
Фасовка
Мішок
Вага
25 кг
Колір
сірий
Категорія
Клей для пінопласту
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.
Питання від: 15.03.2026

Як правильно підготувати поверхню перед використанням клею?

Відповідь:

Перед нанесенням клею поверхня повинна бути чистою, сухою та рівною. Рекомендується видалити пил, бруд і старі залишки матеріалів.

Питання від: 15.03.2026

Чи можна використовувати цей клей для внутрішніх і зовнішніх робіт?

Відповідь:

Так, клей МОМЕНТ підходить як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт, завдяки своїй водостійкості та морозостійкості.

Питання від: 28.02.2026

Чим цей клей відрізняється від інших аналогічних продуктів на ринку?

Відповідь:

Клей МОМЕНТ має унікальну формулу, що забезпечує кращу адгезію та швидше висихання в порівнянні з багатьма іншими клеями для пінопласту.

Питання від: 08.02.2026

Які основні характеристики клею МОМЕНТ для пінопласту та мінеральної вати?

Відповідь:

Клей має вагу 25 кг, забезпечує високу адгезію до пінопласту та мінеральної вати, а також швидко висихає, що дозволяє прискорити процес монтажу.

Ви дивилися