Klingspor Шкурка Наждачна листова PS 8 A водостійка 230x280 мм зерно 500
Еластичний, водостійкий шліфувальний папір PS 8 A з зерном карбіду кремнію особливо підходить для обробки фарби, лаку та пластиків. Він широко застосовується в меблевій промисловості, для кузовного ремонту та лакофарбових виробництв.
Технічні характеристики Klingspor PS 8 A
- тип: лист;
- тип основи: папір;
- вологостійкість: вологостійка;
- призначення: метал;
- тип зерен: карбід кремнію;
- зернистість: 500 Р;
- довжина: 230 мм;
- ширина: 280 мм.
Переваги та області застосування
- ідеальна для твердих і жорстких поверхонь;
- дуже гнучкий латексний папір забезпечує чудове прилягання;
- може бути використаний для мокрого та сухого шліфування;
- камінь;
- скло;
- фарба;
- пластик;
- лак;
- шпаклівка;
- метал.
Шкурка водостійка Klingspor PS 8 A 230x280 мм, зерно 500, а також супутні матеріали з категорії Наждачний папір у Києві ви зможете купити на Гігабуд. На сайті є великий асортимент групи товарів Наждачний папір, купити які ви зможете як у роздріб, так і оптом. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.
Додатково Інтернет-магазин Гігабуд надає послуги вантажників та транспортування по Києву та Київській області!
Які характеристики має шкурка Klingspor PS 8 A?
Шкурка має розміри 230x280 мм та зерно 500, що забезпечує тонке шліфування поверхонь.
Для яких матеріалів найкраще використовувати наждачну шкурку Klingspor PS 8 A?
Ця водостійка шкурка підходить для обробки деревини, фарб, лаків та металів, що робить її універсальним вибором для різних проектів.
Чим відрізняється зерно 500 від інших зерен, наприклад, 320 або 400?
Зерно 500 є більш тонким, що дозволяє досягти гладшої поверхні, тоді як 320 та 400 використовуються для грубішого шліфування.
Чи можна використовувати цю наждачну шкурку для мокрої обробки?
Так, завдяки своїй водостійкості, шкурка Klingspor PS 8 A ідеально підходить для мокрої обробки, що забезпечує кращий результат.